Eerste veldritwedstrijd op nieuwe baan
Eindelijk was het dan zover, de eerste veldritwedstrijd op de Meerdijk. De baan uitgezet middels rantsoenpaaltjes. (nooit geweten dat die dingen zo heetten) met een totale lengte rond de 2,5 kilometer met technische stukken en wat langer maar toch nog lastige gras banen. Het begon op vrijdag toen Gertjan, Guus en Jans de baan middels linten en de paaltjes hadden uitgezet. Zaterdag waren we er om goed 8.00. Rugnummers uit te zoeken, jury hok van geluid voorzien en verder alles klaar maken voor de ongeveer 200 renners van verschillende categorieën. Zo waren de jeugdrenners goed vertegenwoordigd maar ook Nieuwelingen Junioren Elite en Amateurs waren in ruime mate af gekomen op de 2e GOW wedstrijd dit seizoen. Helaas kwam Daan Schouten, 2e jaars nieuweling, gelijk in de eerste ronde te val. Hij is met de ambulance afgevoerd naar het ziekenhuis maar mocht na grondig onderzoek en de diagnose, zware heup kneuzing , weer naar huis. Nog een weekje rust en pijnstillers moet Daan weer op de fiets helpen.
Sterkte Daan!
Wat betreft onze jeugd hebben we mooi uitslagen mogen zien. Ik ga ze niet noemen maar verwijs jullie hiervoor naar de site. http://gow.nu/uitslagen.asp
Bij inlevering van de rugnummers hoorden we enthousiaste verhalen over het parkoers. Ik heb geen klagers gehoord hooguit toen het even wat druk werd bij de rugnummer uitgave We hadden dan ook de pech dat we vanuit Excel moesten werken ipv ons bekende criterium programma. Als het dan ook nog om de nieuwste versie van Excel gaat (ken alleen maar de oude) dan is het even slikken vooral als het druk wordt. Maar aan eind van de rit hadden alle renners hun nummer en tijdig aan de start.
Ook uit ons buurland Duitsland waren 5 renners gekomen. 150 kilometer rijden voor ons baantje? Ze waren razend enthousiast, (kwam ook door de snert) lekker breed parkoers en mooi afwisselend. Leuk om te horen als je met elkaar aan het avontuur bent begonnen en zonder al te veel ervaring een baan weet neer te leggen. Misschien dat het nu wel passend is dat we hier Wim Klement voor bedanken want hij was tenslotte één van de aanzetters tot het resultaat wat we nu hebben.
Hilko


















