Contactgegevens

Mocht u vragen hebben aan de WSV of over de verschillende afdelingen dan kunt u via de mail contact opnemen:

voorzitter: Jan Kalter – telnr: 06-80118274 – mail –  jhkalter@ziggo.nl

Adres / plattegrond Wielerbaan klik hier

Jeugd (8 tm 14 jaar) –   jeugdsecretariaat@wsvemmen.nl

Jeugdsecretariaat – jeugdsecretariaat@wsvemmen.nl

Mountainbiken – mtb-jeugd@wsvemmen.nl

Nieuwelingen (15 en 16 jaar) – nieuwelingen@wsvemmen.nl

Junioren (17 en 18 jaar) –  junioren@wsvemmen.nl

Amateurs (19 jaar en ouder) –  amateurs@wsvemmen.nl

Secretariaat (algemene vragen) –  secretariaat@wsvemmen.nl

Wedstrijdsecretariaat –  wedstrijdsecretariaat@wsvemmen.nl

Ledenadministratie –  ledenadministratie@wsvemmen.nl

Vertrouwenspersoon – vertrouwenspersoon@wsvemmen.nl

Kledingbeheer – kledingbeheer@wsvemmen.nl

Organisatie – aolijve1945@gmail.com

Kantine – 0591-626247.