Omloop door het Land van Kleine Hein
Op zondag 4 mei 2025 organiseert de WSV Emmen de omloop door het Land van Kleine Hein.
Deze klassieker gold jarenlang als een van de mooiste wedstrijden voor nieuwelingen jongens en later nieuwelingen meisjes/junior dames. Door diverse redenen is deze wedstrijd de afgelopen jaren niet verreden, hier liggen diverse redenen aan ten grondslag.
Door de afwezigheid van politiebegeleiding en het gebrek aan verkeersregelaars is het niet meer mogelijk om de oude route door zuidoost Drenthe te gebruiken. Om die reden is er gekeken naar een mooi alternatief, deze is gevonden in Noordsleen waar nu op een omloop van 7,2km wordt gereden.
Voor de toekomstcup hebben zich 69 teams aangemeld verdeeld over nieuwelingen en junioren man beiden 23 teams en bij de nieuwelingen meisjes 13 teams en 10 teams bij de junior dames.
De wedstrijden starten om 9.30 uur voor de nieuwelingen meisjes en junior dames, zij rijden 59km. De nieuweling mannen starten om 11.45 uur voor 73 km en als laatste starten de junioren voor een wedstrijd over 102km.
De start en finish zal zijn op de Markeweg, let op de omloop zal start/finish niet passeren.